Çınar Dpfmac Makina Firması

Dpf Çınar Makine Firması

Egzoz emisyonlarını minumuma düşürmek için katalitikten sonra dizel partikül filtresi takılmaktadır. Egzozdan çıkan gazlardaki yakıt partikülleri bu filtrede toplanmaktadır. Bazı araç markalarında (sistemlerde) tek kullanımlık olarak tasarlanmış bu filtre değişmek zorunda kalırken, bazı sistemlerde filtre içindeki partiküller yakılarak dışarı atılmak suretiyle filtrenin kendisini temizlemesi gerçekleştirilmektedir.

Partikül filtresinin yenilenme (rejenerasyon) işlemini gerçekleştirebilmesi için, içinde hego benzeri bir sensör ve art yakıcı gibi bir enjektör yer almaktadır. Filtrenin dolduğunu algılayan sensör, ekranda bir uyarı yazısı göstererek, yanmanın başladığı konusunda sürücünün bilgilendirilmesine yardımcı olur. Mesajı gören sürücünün, 20-30 dakika boyunca rölantiye düşmeden ve 2000 – 2500 devir aralığında seyretmesi gerekmektedir. Mesaj silinene kadar araç rölantiye düşmemeli ya da kontakt kapatılmamalıdır.

Sizde araçlarınızın Partikül temizleme makinesi ihtiyaçları için dpf mac ile iletişime geçebilirsiniz.

Çınar Dpf Particle Cleaning Machines, Kabinli , açık ihtiyacınıza göre farklı özelliklerde profesyonel ürünlerin satışını gerçekleştiriyor. Sektördeki dev açığın kapanmasında büyük rol oynayan Çınar makina “Doğru çalışmalar yaparak harekete geçtiğimiz makinelerimizle yeni bir marka yaratarak bu sektörde yerimizi almış bulunmaktayız.

Dünya standartlarına uygun belgeleri olan, müşteri odaklı hizmet anlayışı, estetik ve aerodinamik tasarımı ile pratik kullanımlı makinelerimizle fark yaratmak için buradayız.” diye belirtiyor. Tüm Dünya Ülkelerine satış gerçekleştiren firma işini büyük bir özen ve titizlik ile gerçekleştiriyor. Daha Fazla bilgi ve detaylar İçin İletişim numaraları aşağıdadır.

Çınar Dpfmac Makina firması, uzun süren araştırmalar sonucu oluşmakta olan deneyimlerini bir araya getirerek son teknolojilerden fayda sağlamaktadır ve bu sayede verimli bir şekilde çalışmakta olan makineler tasarlayıp sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Çınar Dpfmac partikül temizleme makineleri, CE belgelerine sahip bulunmaktadır. CE belgeleri, ürünün Avrupa Birliği ’nin yeni yaklaşım direktiflerine uygun olarak üretildiğini ve de belgelendirildiğini göstermektedir.

Eğer daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz arama motorlarından Partikül Temizleme Makinası (Dpf Cleaning Machine) yazabilirsiniz. Böylelikle daha geniş çaplı bilgiye sahip olabilirsiniz.

DPFMAC İstanbul, Turkey
Tel: +90 212 321 20 09
GSM: +90 554 182 11 09
Email: info@dpfmac.com

Bulgaria
T&T Trade Ltd
Bulgaria
Velingrad
+359 888 520 135
tt_trade@abv.bg
T.Metkov

Ukraine
м-н “Шинний Ряд”
www.vip-shina.com.ua
Phone : +38067 442 97 98
Phone : +38095 068 36 07