Çınar Makina Firması Hakkında

Çınar Makina Firması Hakkında
Çınar Makina Firması Hakkında

Çınar Makina firması olarak, uzun süren araştırmalar sonucu oluşan deneyimlerimizi bir araya getirdik. Aynı zamanda son teknolojilerden fayda sağlayıp verimli bir makineler tasarlayıp sizlere sunmaktayız.

Çınar Makina Firması

Sektörel eksiklikleri tamamlayarak doğru çalışmalar yaparak yola çıktığımız makinelerimizle yeni bir marka yaratarak bu sektörde yerimizi aldık. Ayrıca dünya standartlarına  sahip belgelerimiz mevcuttur. Aynı zamanda müşteri odaklı hizmet anlayışı, estetik ve aerodinamik tasarımı ile pratik kullanımlı makinelerimizle fark yaratmak için buradayız.

Güven ve hizmet ilkelerimizle çıktığımız bu yolda, araştırma ve geliştirme her zaman bir adım önde olarak doğaya ve insana yararlı makineler ürettik. Öyle ki piyasada belirlenmiş sağlamlığımız ve kazançlı hizmet için üretimimizle şimdi DPFMAC olarak karşınızdayız.

Kısacası, Dpf Mac ürünlerini hakkında detaylı bilgi almak için https://www.dpfmac.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kabinli DPF Partikül Temizleme

Kabinli DPF Partikül Temizleme (SPEED2500) makinemizde kullanılan tüm metal parçalar 304 paslanmaz çeliktir.  Ayrıca diğer parçalar ise sektörde kendini kalitesi ile ispatlamış markalar tercih edilmiş olup, bu sebeple de kalite ön plana çıkmıştır.

Ayrıca hafif ticari ve ağır vasıta filtrelerini temizlemektedir.Tasarımı firmamıza ait olan patentli makinemizi özel formüllü çözücü ile birleştirerek tıkanmış olan katalitik konvertörü veya partikül filtreyi oldukça kısa bir süre zarfında temizliyoruz.

Partikül Temizlik Makinası ( Dpf Cleaning Machine ) Teknik Özellikleri ;

7000 Watt Yedekli Rezistans
Ayarlanan Isı Ayarı
Ayarlanan Çalışma Süresi
Sesli Başlama Uyarısı
Sesli Bitiş Uyarısı
Komple Paslanmayan İç Tasarım
Komple Paslanmayan İç Bağlantı Elemanları
30 Lt. Paslanmayan Su Haznesi
Kurutma Fanı
Ayarlanan Şartlandırıcı Hava Girişi

Dizel Partikül Filtrelerine dpf mac Çınar makine aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Dizel motorlu araçlarda yanma sonrası ortaya çıkan kurumları ve zararlı gazları tutmak için tasarlanan doğaya daha temiz hale gelmesi için zararlı tüm maddeleri içerisine hapseden yapıya sahiptir. Ayrıca Avrupa standartlarına göre tasarlanan bu sistemde hidrokarbonlar (HC), karbon monoksit (CO) gibi egzoz emisyonlarını ve partikülleri azaltmak için, emisyon düzenlemesini karşılamak üzere tüm dizel motorlu araçlarda partikül filtre kullanılmaktadır. Kısacası, bu sistem partikül parçacıklarının süzülmesiyle daha düşük emisyon değerine sahip egzoz gazı yaratmaktadır.

DPFMAC İstanbul, Turkey
Tel: +90 212 321 20 09
GSM: +90 554 182 11 09
Email: info@dpfmac.com

Bulgaria
T&T Trade Ltd
Bulgaria
Velingrad
+359 888 520 135
tt_trade@abv.bg
T.Metkov

Ukraine
www.vip-shina.com.ua
Phone : +38067 442 97 98
Phone : +38095 068 36 07