Dr Oto Ekspertiz Firması Hakkında

Dr Araç Ekspertiz Firması

Dr oto ekspertiz firması; 2.el araç satın alacak kişiler için büyük kolaylıklar sağlamaktadır. İstanbul’un hemen her bölgesinde açmış olduğu bayileri ile müşterilerine her daim yakın olmayı başarmıştır.

2.el araç satın alacak kişiler almayı düşündüğü araçla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilmek için araç ekspertiz firmasından destek almalıdır. Dr ekspertiz; motor testi, beyin testi, fren testi, boya kaporta incelemesi, değişen parçasının olup olmadığı gibi tüm detayları yazılı bir şekilde raporlamaktadır. Oluşturduğu raporu alanında uzman personelleri kişiye sözlü bir şekilde aktarmaktadır.

Dr ekspertiz son teknoloji cihazları ile tarafsız oto ekspertiz raporu sunmaktadır. Ayrıca İstanbul’un tüm merkezi konumlarında kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayede aracı alıp almama konusunda daha net karar verebilirsiniz. Firma İstanbul’un 20 noktasında şubeleri ile hizmet vermektedir. Kurtköy oto ekspertiz şubesi de bunlardan biridir.

Dr Oto Ekspertiz Firması

Dr oto ekspertiz hizmetleri veren özel firma Türkiye’nin ilk TSE Belgeli ekspertiz firmasıdır. Teknik cihazları, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arızalar tarafından oluşan problemlerini test ve muayene etmektedir. Bu sayede detaylı oto ekspertiz raporu düzenlemektedir. Ayrıca Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanıma sahip oto ekspertiz kuruluşudur. Aynı zamanda ikinci el oto test check-up merkezi olan bir kuruluştur.

Uzun yıllar önce İstanbul’da faaliyet vermeye başlayan Dr oto ekspertiz, bugün tüm ülke çapına yayılmış bayi hizmetleri ile birçok yerli ve ithal araçların alım – satım öncesi ekspertizini bağımsızlık ilkesiyle hızlı ve tarafsız en güvenilir biçimde gerçekleştirmektedir.

Ekspertiz Testleri

Dr oto ekspertiz hizmeti Ümraniye’de; Teknik cihazları, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arızalar tarafından oluşan problemlerini test ve muayene etmektedir. Böylece detaylı oto ekspertiz raporu düzenlemektedir.  Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanıma sahip oto ekspertiz kuruluşudur. Hatta ikinci el oto test check-up merkezi olan bir kuruluştur.

Ümraniye’deki oto ekspertiz firması, konusunda eğitimli ve Uzman Son teknoloji test cihazları ile tüm marka araçlarınızı kusursuz ve %100 doğrulukta ekspertiz işlemini yapar tüm detayları ile raporlayıp siz değerli müşterilerimize sözlü ve yazılı olarak sunarız. Bizler 2.el araç alırken hata yapmayı, zaman kaybını ve değerinden fazla ücret ödemenizi önleriz.

Adres: Armağanevler Mh. Mithatpaşa Cd. No:179/A
Ümraniye İstanbul
Telefon: 0216 335 40 06
Mobil Telefon: 0542 577 56 91