Dr Oto Ekspertiz Şirketi

Dr Oto Ekspertiz Şirketi
Dr Oto Ekspertiz Şirketi

Dr oto ekspertiz Ümraniye Merkez şirketi Tepeüstü’nde yer almaktadır. Konusunda uzman kişiler tarafından aracınıza gerekli tüm işlemler yapılmaktadır. Yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübeye güvenerek aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. Dr oto ekspertiz Ümraniye araçlarınızla ilgili teknik bilgiye sahip personeller ile kusursuz hizmet vermeyi her daim bir görev olarak benimsemiştir. Her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren profesyonel personeli ile kaliteli hizmet vermektedir. Modern ekipman ve cihazlar ile sizlere hizmet vermektedir. Kaliteyi hız ile birleştiren Dr Ümraniye oto ekspertiz Merkez ile irtibata geçip araçlarınızın tamirini, bakımını ve onarımını yaptırabilirsiniz.

Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz firmaları arasında olan Dr oto ekspertiz Ümraniye’nin her bölgesinde hizmet vermektedir. 2. el araç satın almak isteyen kişiler araçla ilgili her türlü bilgiye sahip olmak ister. Bu sebeple tarafsız oto ekspertiz hizmetinden faydalanarak aracın tüm testlerini yaptırabilirler.

Arabada yapılan teknik incelemeler profesyonel cihazlarla gerçekleştiği için hata oranı hiç olmamaktadır. İnceleme sonucunda oluşturulan raporu sözlü ve yazılı olarak aracı almak isteyen kişiye aktarmaktadır. Araçla ilgili her türlü bilgiye sahip olan kişi aracı alıp almama konusunda daha bilinçli karar verecektir.

Dr Oto Ekspertiz Ümraniye

Ümraniye Oto Ekspertiz şirketi müşterileri için kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine yüzde yüz önem vermektedir. Oto ekspertiz şirketi bu doğrultuda işini uzman çalışanları aracılığı ile büyük bir titizlik içerisinde yapmaktadır. Yeni almış olduğunuz ikinci el aracınızın hasar kaydı, kaporta boya kontrolleri, yasal sorgulama işlemleri, mekanik alt kontrolleri ve test sürüş işlemleri yapılmaktadır.

Ümraniye oto ekspertiz; İstanbul’un Ümraniye bölgesinde profesyonel hizmet veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. 2. el araç satın almak isteyen kişiler alacakları araçla ilgili her türlü bilgiye sahip olmalıdır. Aracın tüm bilgilerine sahip olan kişiler hem araca değerinden fazla ödeme yapmaz hemde aracı alıp almama konusunda daha bilinçli hareket eder.

Dr oto ekspertiz Ümraniye oto ekspertiz personelleri alanında her daim eğitim almakta ve kendini geliştirmektedir. Aynı zamanda son teknoloji cihazları ile kaliteli ve detaylı bir ekspertiz raporu sunmaktadır.