Duvarımı Nasıl Dekore Edebilirim?

Türkiye’de birçok eve göz attığımızda en büyük eksikliğin duvar dekorasyonu olduğunu görüyoruz : Duvar dekorasyonu. bu alanların evin genel dekorunun dışında bırakma gibi bir huyumuz var. Genelde badanayı yapıp tamamlandı diye gerisini hiç düşünmüyoruz.

Üstelik badana renkleri konusunda sabit fikirliyiz.. Ya da bazen evimizin dekorunun hiçbir kısmıyla alakası olmayan, her hangi bir resmi asıp oldu mu bu şimdi ? diye sorgulamıyoruz. Oysaki odalarımızın dört tarafını saran, devasa bir alan var neler yapabiliriz ? Muntazam bir biçimde dekore edildiği takdirde evin karakterini belirleyebilecek olan duvarlarımızı dekorsuz, kullanışsız, kendi halinde bıraktığımızda mekanlarımızda devasa birer boğucu  alana sebebiyet verdiğimizi artık farkına varmalıyız. Minimalist bir prensibe sahipseniz, evlerinizi olabilecek en az eşyayla en sade şekilde döşüyorsanız ve duvarlarınızı bilerek boş bırakıyorsanız, elbette bu da bir tercih ve size ait olan bir stilin göstergesidir Ancak tarzınız bu değilse ve bu durumdan memnun değilseniz, duvarlarınızı ev dekorasyonunuza ve kendi zevkinize uygun bir şekilde nasıl dekore etmeniz gerektiğini bilmeniz gerekmektedir.

Birbirinden şık çerçeveler kendin yap fikirlerine göz atabilir inegöl mobilya vadi duvar üniteleri ile kombinleyebilirsiniz.