Elif Çavuşoğlu Bursa’da Avukat

Elif Çavuşoğlu Bursa'da Avukat

Ceza avukatı; ceza hukuku kapsamında yer almakta olan suçlara ilişkin hukuki uyuşmazlıkların çözümüne ulaşmak konusunda deneyimli ve tecrübeli olmaktadır. Ceza davası ve ağır ceza davası hususunda müvekkillerinin yaşayabileceği mağduriyetin giderilmesi için hizmet vermektedir.

Ceza kanunu açısından suç niteliği taşıyan vakalar karşısında deneyimli olması sebebiyle kendisini ceza hukuku avukatı olarak tanıtan hukukçu; müvekkillerine gerek soruşturma esnasında gerekse kovuşturma esnasında esnasında yaşayabilecekleri hak kayıplarını bertaraf etmek adına hizmet vermektedir.

Kanunda suç olduğu belirtilmiş eylemlerin işlendiği iddiası ile ortaya çıkan, tutuklama, gözaltı, ifade, el koyma gibi durumlar gerçekleştiğinde ceza avukatı ile irtibata geçmek hukuki sürecin doğru şekilde işletilmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda müvekkilinin zarar almadan veya en az zarar ile mahkeme sürecini atlatabilmesi için hukuki destek verecektir. Ceza ve ağır ceza davalarında tecrübe ve bilgi sahibi olan Bursa’da avukat Elif Çavuşoğlu mahkeme süreçlerinde sizlere gerekli desteği verecek kaliteli bir avukattır.