İnegöl Mobilya

inegöl mobilya
inegöl mobilya

Bursa’nın İnegöl ilçesinde kurulan İnegöl Mobilya yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmış bulunmaktadır. Piyasadaki arz talebini iyi bir şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten bir kuruluş olmuştur.

Kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen, fabrikasyon standartlar yanında özel ölçülü ürünlerde de müşterisinin hayal ettiği her şeyi gerçeğe dönüştürme politikasını benimseyen bir kuruluştur. Müşterilerinden aldığı güç ile yarınlara umutla bakan inegöl mobilya her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir. Öncelikli olarak müşteri memnuniyeti önemlidir. Sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Dünyanın neresinde olursanız olun https://www.inegolmobilyavadi.com/ adresine girerek ihtiyacınız olan mobilya ve dekorasyon ürünlerini sipariş verebilir, kredi kartı veya banka havalesi ile güvenli biçimde alışverişinizi yapabilme fırsatınız bulunmaktadır. Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcutsa, Türkiye’nin her vilayetine 15 iş günü içerisinde teslimatı gerçekleştirmekteyiz.