İstanbul Nasıl Gezilmeli?

İstanbul'da Nereler Gezilir
İstanbul'da Nereler Gezilir

İstanbul ‘daki çarşılar, pazarlar, camiler ve Türk hamamları bütün tatil boyunca gelen ziyaretçilerini mutlu etmektedir. Ancak daha fazla mutlu olmak ve de daha fazla anı yaşamak için çok daha fazla yer görmek isteyebilirsiniz.

İstanbul ‘un göz alıcı ve nefes kesici mimari eserleri ile karşılaşmak mümkündür. İstanbul gezinize Sultan Ahmet Camii’den başlayabilirsiniz. Galata Köprüsü’nde kısa bir gezi yapabilirsiniz.

Bununla birlikte Türkiye ‘nin en önemli mimari eserlerinin sanatsal biçime dönüştüğü Miniatürk Parkı ‘nı da gezip görmeden olmaz. Kapalıçarşı ‘da gezebileceğiniz ya da alışveriş yapabileceğiniz binlerce mağaza vardır. Mısır Çarşısı ise baharat ve meyvelerin kokularının birleştirdiği hazinedir. İstanbul’u doyasıya gezmek için yurt dışından gelen turistler istanbul daily city tours aracılığı ile keyifli bir gezi yapabilmektedir. Detaylı bilgi ve tur için istanbul daily city tours firması ile irtibata geçebilirsiniz.

Eğer özel aracınızla gezecek iseniz önce bir plan yapmalı ve bu plan doğrultusunda ilerlemelisiniz. Yolda giderken araç lastiğinizde herhangi bir delinme yada patlama meydana gelirse hemen Kadıköy Lastikçi ile irtibata geçebilirsiniz.