Kim Milyoner Olmak İster Programı

Kim Milyoner Olmak İster
Kim Milyoner Olmak İster

İzleyiciyi ekrana kilitleyen Kim Milyoner Olmak İster tam bir genel kültür yarışması işini şansa bırakmak istemeyen yarışmacıların bilgilerini son derece taze tutmaları ve en güncel konulardan en eski tarihi bilgilere spordan coğrafya ya müzikten sosyal medya ya her konuda bilgi sahibi olmaları bekleniyor.

Sunuculuğunu Murat Yıldırımın yaptığı programa yarışmacı olarak katılmak için başvuru formuna kanalın internet sitesinden ulaşmanız mümkün. İyi doldurun çünkü bir kere doldurma hakkınız var. Katılımcılardan aldığımız tepkilere göre son ana kadar heyecanlanmayan yarışmacılar daha 1. soruda oldukça heyecanlanıp şaşırabiliyorlar. Sunucunun karşısındaki koltukta mıdır keramet bilinmez.

Çocukluğumdan beri hayalimdir katılmak ancak bir türlü şansımın dönmediğini görüyorum. Yarışmacı olarak katılanlar oldukça ilginç son derece estetik görünüme sahip elit insanların da pazarcılık yapan Anadolu insanının da katıldığına şahit oluyoruz.

Beyaz yakada yurdum insanı da birşeyler kazanıp çıkıyor bazen çok yüksek öğrenim görmüş insanlar ilk soruda elenirken yaşlı teyzem 500 binlik soruyu dahi görebiliyor. Tamamen şans ve bilgi birikimine kalmış diyebiliriz.

Programın Yakışıklı Sunucusu Murat Yıldırımı Tanıyalım;

Murat Yıldırım Konya da 1979 yılında dünyaya gözlerini açtı. Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nünden sekizinci senesinde mezun oldu. Tiyatro ve müziğe oldukça ilgili olan Murat Yıldırım okuduğu üniversitenin tiyatro bölümüne katılmış ve 3 yıl amatör oyunculuk yapmıştır. Televizyonla ilk tanışması ise 2003 senesinde Ölümsüz aşk dizisi ile oldu.

Fakat dizi yalnızca 11 bölüm sürdü. 2004 yılında Bütün Çocuklarım dizisinde “Mesut” karakterini canlandıran Yıldırım, oyunculuğa Büyük Yalan dizisi ile devam etti. 2006 yılında ilk uzun soluklu çalışması olan Fırtına dizisinde başrol oynayarak ün kazandı. Aynı yıl sinemada Altın Portakal ödülüne aday olan Araf filmi ile ilk kez başrol oynadı.