Konforlu Bir Şekilde Konaklamak

Konforlu Bir Şekilde Konaklamak
Konforlu Bir Şekilde Konaklamak

Her sene üniversite sınavlarını il dışında kazanan üniversite öğrencileri, güvenli ve konforlu bir şekilde konaklamak için yurtları veya apartları tercih etmektedir. Özellikle üniversitenin ilk yıllarında ortamı daha iyi tanıyabilmek için öğrencilerin yurtta kalması önemlidir. Böylece hem arkadaş ortamı daha fazla genişlemekte hem de derslerine daha verimli çalışabilmektedirler. Ama bazen öğrenciler yurtta değilde ev tutmayı tercih etmektedirler.

Konforlu Bir Şekilde Konaklamak

Aslında yurtta kalmak evde kalmaktan daha avantajlıdır. Yurtta fatura ödeme, temizlik yapma, yemek yapma gibi ekstra uğraşacakları bir durum söz konusu değildir. Evde kalan öğrenciler için eşya aramak, temizlik yapmak, fatura ödemek gibi ders çalışma haricinde ekstra sorumluluklarla karşı karşıya kalınabilmektedir. Bu nedenle de yurtta kalmak daha iyidir.

Ankara’da üniversite kazandınız ve konaklamak için bir yurt arayışınız var ise Özel Ülkü Kızılay Kız Yurdu ile iletişime geçebilirsiniz.

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Neden Tercih Edilmelidir?

Bir öğrencinin eğitim gördüğü sırada ikamet edebileceği 4 seçenek bulunmaktadır. Kiralık ev, devlet yurdu, apart, ve kesinlikle Ülkü kız Öğrenci Yurdudur. Ankara Kız Öğrenci Yurtları arasında önemli bir yer takşam i hedef belirlemiş, anlayışlı yönetimi, deneyimli uzman personeli ile kız öğrencilerine en kaliteli hizmeti sunmayı kurum politikası bilinciyle hareket etmektedir.

Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan arayarak bize ulaşabilir yada https://www.ulkukizogrenciyurdu.com/hakkimizda web sitemizden yurtla ilgili bilgileri görebilirsiniz.

Adres ve Telefon

MEŞRUTİYET MAHALLESİ

KARANFİL SOKAK 

NO 61 KIZILAY BAKANLIKLAR

​Cep: 0-532-165 59 10

Kızılay Kız Öğrenci Yurdu olarak da bilinen Ülkü Kız Öğrenci Yurdu; 1993 yılında hizmete girmiştir. Ankara’da lider bir öncü yurttur. Misafir ettiği kız öğrencileri ülkenin geleceği olarak görmektedir. Bunun için onlara yakışır bir hizmet vermek amacıyla en iyi şekilde hazırlanan odalarda öğrenciler ağırlanmaktadır. Ülkü Kız Öğrenci Yurdu’nda hiçbir konfordan kaçınılmamış, bütün detaylar en ince ayrıntısına kadar hizmete hazır hale getirilmiştir. Yurt, Kpss, Yds, Tusdata, Tusem, Adli Yargı, İdari Yargı, Dişçilik Kurslarına ve de kamp merkezlerine yürüme mesafesindedir. Aynı zamanda 5 dk uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca otogara oldukça kolay bir ulaşım imkanı sağlamaktadır.