Kuvarsın Işıltısı Başkadır

Kuvarsın-Işıltısı-Hayatın-Rengi
Kuvarsın-Işıltısı-Hayatın-Rengi

Neden Hijyeni Şıklık Estetik hepsini bir arada isteriz? Hayat yaşam tarzı ve çevresel Faktörler bunu gerektirdiği için En iyisi Benim olsun der ve hep daha iyisi için çabalar uğraş veririz.

Hayatımızın Her noktasında bu olgu ile ilerler yaşantımıza yön veririz. Mutfaklarda da Yeni bir olgu yaratan Çimstone Işıltısı Kuvarsın saflığı doğallığı ve sadeliğini gözler önüne seriyor, kim çocuklarına hijyenik bir tezgahta yemek hazırlamak istemez ki öyle değil mi?

Uluslararası standartlara uygun üretim yapan Çimstone yiyeceklerin güvenle hazırlanacağı, kolay temizlenen, özel bakım gerektirmeyen yüzeyler sunuyor. Buda Günlük yaşantınızdaki Pratikliğinizin artması estetik ve temizliğin sizlere bir arada sunulması gibi avantajlar sağlıyor.

Kuvarstan oluşan Çimstone, doğanın armağanı kuvars mineralini günümüzün en son teknolojisiyle yeniden şekillendirir. Asit ve bazlara karşı dirençlidir asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Zeytinyağı, şarap, sirke, limon, çay, meyve suları ve güçlü baharatlar sorun teşkil etmez.

Farklı kullanım alanlarına uyarlanabilir.
Banko, tezgah, tezgah üstü duvar pano uygulaması, zemin gibi her tür yüzeyde kullanılabilen Çimstone masa, sehpa gibi dekoratif tasarımlarda da başarı ile entegre edilir. Şık ve özgün estetik ve özgün  Birbirinden güzel renk ve doku seçenekleri ile Çimstone mutfak ve banyoların modern çizgisiyle mükemmel uyum sağlar.
Aşınmaya, çizilmeye dayanıklı Doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan kuvars Çimstone, kuvarsın üstünlüklerini aynen yüzeylere yansıtır