Oto Ekspertiz Firmaları Hakkında

Oto Ekspertiz Firmaları Hakkında
Oto Ekspertiz Firmaları Hakkında

Oto ekspertiz firmaları arasında yer alan Ümraniye oto ekspertiz firması araç alım satımlarınızda sizlere detaylı raporlama hizmeti sunmaktadır. Bu ne için gereklidir biraz bundan bahsedelim. Yatırım yapacağınız aracınızın daha önce her hangi bir kaza yapıp yapmadığını öğrenirsiniz. Ayrıca boyası olup olmadığı, değişen parçaları, motor arızaları ve benzeri  arızaları öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda ileride size sıkıntı yaratabilecek her türlü sorunu, bu hataları önceden size gösteriyor.

Aksi takdirde dış görünüşünde hiç bir sıkıntı olmadan aldığınız araçlarda iç aksamında olsun kazası olduğu için değişen parçaları ve belirsiz alanlarda boyaları olsun bunlardan haberiniz olmadan yatırım yapmış olacaksınız Bu nedenle aldığınız eksper hizmeti önünüzü görmenizde yardımcı olmaktadır.

Dr oto ekspertiz aracın genel olarak incelemesini yapar ve sizlere oto ekspertiz raporu sunar. Aynı zamanda profesyonel kadrosu sayesinde hızlı bir şekilde raporun oluşmasını sağlar. Ayrıca bu rapor sayesinde aracın tüm detayına kadar bilgilenen alıcı kişi aracı alıp almama konusunda kararını kolayca verebilir.

Oto Ekspertiz Firmaları

2.el araç alım ya da satım yaparken mutlaka aracımızı ekspertize göstermemiz gerekir. Çünkü araçta hangi hasarlar var en ince ayrıntısına kadar bakılması gerekmektedir. Eksper aracınızın motoruna, frenlerine, kaportasına, beynine ve daha bir çok test yaparak size detaylı bir rapor vermektedir.

Ümraniye Oto Ekspertiz Testleri

Araç alım satım işlerinde karşımızdaki satıcıya her zaman güven problemi yaşamaktayız. Hele ki istediğimiz bir modeli ekonomik değerinin altında bulduğumuzda aklımızda soru işaretleri olmaktadır. Türkiye’nin ilk tarafsız ve güvenilir araç ekspertiz firması olan Ümraniye oto ekspertiz firması sizlere farklı fırsatlar sunmaktadır. Aynı zamanda bünyesinde bulundurduğu birden fazla paket seçeneği ile bütçenize göre oto ekspertiz işlemi yapıyor.

Ümraniye oto ekspertiz testleri ; Yeni nesil teknolojik cihazlarla bu incelemelerin gerçekleşmesi sizlerin de içinin rahat etmesi ve tarafsız bir gözden rapor almanıza sebep oluyor.

Profesyonel ekip ve % 100 Güvenli ekipmanlarla hizmetinizdeyiz. Tarafımızdan 75.000 araca ekspertiz yapılmıştır. 2. Mobil ve Sabit Araç ekspertiz Hizmetleri Otomobil endüstrisi her geçen gün büyümektedir. Bundan dolayı da ikinci el otomobil satışları artıyor. Bugün, herkes satış ya da ikinci arabanıza ulaşmak isteyen otomobilinizi satmak istediğiniz yerde aynı adresteyiz. Ümraniye oto ekspertiz firması olan dr ekspertiz iletişim bilgilerini sizler için bırakıyoruz. Daha detaylı bilgi ve kampanyalar için arayabilirsiniz.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul
0555 067 61 32
info@otoekspertizumraniye.com
www.otoekspertizumraniye.com
0216 365 01 06