Profesyonel Bir Firma İle Taşınmak

Profesyonel Bir Firma İle Taşınmak

Türkiye’de pek yaygın olmayan fakat yabancı ülkelerde taşınmanın ilk adımı olarak bilinen “moving checklist. ‘’taşınırken yapılacaklar listesi’’ diye bilinen Haftalık olarak yapılacaklar yazılır ve taşınma gününe kadar yavaş yavaş görevler haline yerine getirilen bir sistemdir…
Örneğin; Mobilya koltuk gibi ürünleri paketleyecek sistemle küçük kırılacak eşyaları paketleme sistemlerinin farklı olması gibi…
Evinizi Taşınmaya karar verdikten sonra yapmanız gereken ilk iş iyi bir evden eve nakliyat firması bulup bir taşınma planı hazırlamak olmalı ki Böylece rahat bir taşınmaya ilk adımınızı atmış olacaksınız.. Taşınmak için hazırlanmaya başladığınız andan itibaren yapılacak çok iş olduğunu sizlerden göreceksiniz. Bu işleri “moving checklist” sistemiyle taşınma günü nakliyat firması kapıya kamyonu dayadığı an bitmiş olması gerekir.
Güvenli ve verimli ve sorunsuz bir evden eve nakliyat için yaklaşık bir aylık bir planlama ve çalışma gerektiren bir iştir. Sizlere bu konuda ki önerim taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren Taşınma planınızı dört hafta önceden hazırlamaya başlayın ve her hafta yerine getireceğiniz görevleri yazmaya başlayın ve Böylece işlerin birkaç güne birikmesi önlenir ve haftalara yayılarak daha rahat bitirilmesi sağlanacaktır.

Yeni evinize taşınmadan önce yeni mobilyalar aldığınız firmadan doğrudan yeni adresinize taşınmasını talep edebilirsiniz. Satın aldığınız mobilyaları profesyonel taşıma şirketi yapan bilirkişiler tarafından evinize kadar yollar.

Profesyonel taşınma firmalarından biri olan Göztepe evden eve nakliyat ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Savaş ev ofis taşıma servisi; Göztepe ve çevresinde profesyonel olarak nakliye hizmeti veren kurumsal firmalar arasında yer almaktadır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılaması sayesinde bir çok müşteriye sahip olmuştur. Müşterilerinin memnuniyeti ve referansı ile her geçen gün müşteri portföyünü de genişletmektedir.

Nakliye alanında adını duyurabilmesindeki en etkili hususu ise müşteri ilişkileri yüksek personellerinin kaliteli ve hızlı nakliye hizmeti sağlamasından kaynaklıdır. Temiz ve lüks nakliyat araçları ile eşyalarınız taşınır, yeni adresinize getirilen eşyalarınız düzenli bir şekilde yerleştirilir ve sizlerin beğenisine sunulur. Detaylı bilgi ve nakliyat hizmeti almak için Savaş moving müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz.