Taşınmak Yük Asansörleri İle Çok Kolay

Yük Asansörü İle Kolay Taşınma

Yüksek katlı binalarda, giriş yada merdivenleri eşya taşımak için uygun olmayan evlere eşya taşımanın en kolay yolu yük asansörü ile evden eve nakliyat seçeneğidir.

Eğer taşınılacak binada asansör yoksa yada bina yönetimi var olan asansörü kullanmaya izin vermiyorsa eşyaların daha sağlıklı taşınabilmesi için yük asansörü kullanılabilir. Günümüzde yük asansörü firmaları artık yük asansörlerini çok kaliteli ve güvenli yaptığından eşyalarınızı rahatlıkla bu asansörle taşıtabilirsiniz.

Asansörlü nakliyatın kullanılabilmesi için evin konumu, eşyanın taşınacağı pencere yada balkonların uygun olması gerekir. Asansörün kurulması için bina çevresinin de uygun olması gerekir. Bazen bir ağaç yada evin bulunduğu sokaktaki trafiğin akışı bile asansörün kurulmasını engelleyebilir.

Evden Eve Nakliyat firmaları ile irtibata geçilmesi gerekir. Evin bulunduğu sokağın ve evin resimlerini her açıdan çekmek gerekir. Nakliyat firması asansör kullanılabilir yada kullanılamaz kararını rahatlıkla verebilmektedir. Bu önlemlerin alınmaması durumunda asansörün evin kapısına kadar gelip kurulamayacağı anlaşıldığında geri gittiği takdirde ek bir maliyet ortaya çıkabilir. Ekstra maliyetlerin çıkmaması için daha önceden önlem alınması gerekir.

Çoğu eşya evden eve nakliyat asansörü ile rahatlıkla taşınabilmektedir. Rüzgarlı havalarda asansörlü nakliyat çok sağlıklı olmayabilir. Asansörlü nakliyat firmaları çoğu zaman Fransız balkonlara asansör kurmaktadır. Balkona kurulduğunda balkon kapısından geçebilen tüm eşyalar asansör ile taşınabilmektedir. Balkon kapısından geçemeyecek büyüklükteki koltuk, ve beyaz eşyalar merdiven kullanılarak taşınacaktır. Evde Fransız balkon var yada pencerenin her iki kanadı açılıyor ise tüm eşyalar rahatlıkla asansör ile taşınabilir. Bazen eşyaların rahat taşınabilmesi için evde bulunan pencere taşınma sonuna kadar sökülüp taşınma bittikten sonra tekrar takılabilmektedir.