Ümraniye Böcek İlaçlama

Bahçelievler Böcek İlaçlama
Bahçelievler Böcek İlaçlama

Firma Ümraniye’de faaliyet göstermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Firma öncelikli olarak haşere ilaçlama ve zararlıları kontrol altına alma konularında çevreci ilkeler benimsemiştir. Özellikle köklü bir yapı ile genç dinamik personel kadrosuna sahip bir kuruluştur. Sağlık Bakanlığı izni, biyosidal uygulama sertifikaları ve periyodik gözetim ve denetimlerden geçmeyi başarmaktadır. Bu sayede sınıfında alışılmış yöntemlerden sıyrılarak özgün yöntemler ile müşterilerine karşı memnuniyet odaklı çalışmaktadır.

Ümraniye böcek ilaçlama firmaları arasında kalite ve özgün nitelikleri ile İstanbul’da öncü olan firmadır.

Yaz aylarında her yerde baş gösteren haşerelere yönelik; kene ilaçlama, karınca ilaçlama, çıyan ilaçlama, kırkayak ilaçlama, güve ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, akrep ilaçlama, yılan ilaçlama ve kış aylarında, fare ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, bu bağlamda haşere ilaçlama mücadelesi vererek yurttaşlarımıza huzurlu bir doğa yaşantısını garanti ediyor.

Her nevi haşereden uzak kalmanızı sağlayacak bahçe, ev, iş yeri ve diğer sosyal yaşam alanlarında ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede gönül rahatlığı ile zaman  geçirme olanağı sunacak hizmetler vermektedir.