Araba Kiralama Firması

Araba Kiralama Firması
Araba Kiralama Firması

Araba Kiralama ofisi olarak bilinen Beydağı Motors; Bakırköy ve çevresinde araç kiralama hizmeti vermektedir. Müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına her geçen gün kendini geliştirmekte ve ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Ekonomik, lüks, spor ve klasik araç kategorilerinde bir çok model araca sahiptir. Bu sayede müşterileri ihtiyaçlarına yönelik aracı seçmekte ve kiralamaktadır. Kiralama hizmetinde; günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak tercih edebilmektedirler.

İstanbul havaalanı araç kiralama firması olarak da bilinen Beydağı Motors; kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Her talep ve ihtiyaca yönelik araçları incelemek için Beydağı Motors’un web sitesini inceleyebilirsiniz.

Yapılması gereken tek şey aracın seçilmesidir. Aracın seçilmesinin ardından ehliyet ve kimlikle birlikte kiralama ofisine gidilmesi gerekir. Gerekli sözleşmenin imzalanmasının ardından belirttiğiniz günler içerisinde aracınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Araba Kiralama Firması

Beydağı Motors Bakırköy Kiralık Araç ofisinden hızlı ve güvenli bir şekilde araç kiralamanız mümkündür. Araç kiralamak günümüzde kısa süreli olarak araba sahibi olmanın en kolay yoludur. Çoğu zaman şehir dışına çıkacak kişilerin ve günübirlik ihtiyaçlar için araç kiralama hizmetinden faydalanılır. Bu sayede kişiler istedikleri süre içerisinde araba sahibi olabilir.

Örneğin; ailenizle birlikte kısa süreliğine şehir dışına çıkacaksınız ve otobüs kullanmak istemiyorsunuz. Bir ailenin gidiş geliş bilet maliyeti araç kiralamaktan daha fazladır. Bu sebeple böyle bir durumda araç kiralamak daha doğru bir tercih olacaktır. Hem uzun yolculuğun tadını doyasıya çıkarırsınız hem de istediğiniz yerlerde mola verip dinlenebilirsiniz. Aynı zamanda yolunuzun üstündeki diğer şehirleri gezebilir, güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Bakırköy Kiralık Araç Firması

Beydağı Motors Bakırköy’de yer alan kiralık araç firmasıdır. Uzun yıllardır Bakırköy’de hizmet vermesi ve müşteri memnuniyetini sağlaması ile sektörde adını duyurmayı başarmıştır. Bu sayede bir çok müşteri potansiyeline sahip olmuştur. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak araç kiralama hizmeti ile müşterilerine çözüm odaklı çalışmalar sunmaktadır.

Ekonomik, lüks, klasik ve spor araçları ile her zevke, her ihtiyaca yönelik araçları bünyesinde bulundurmaktadır. Sonuç olarak, geniş araç filosu ile müşterilerinin istediği aracı kiralamasına olanak sağlamaktadır. Beydağı Motors aracılığı ile araç kiralamak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Adres : Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. No:49/A-7 (Bakırköy sahildeyiz)

Bakırköy – İstanbul

Tel : 0212 570 74 44

Gsm : 0532 162 53 93

Email : beydagimotors@gmail.com