İnegöl Mobilya Vadi Firması

İnegöl Mobilya Vadi Firması
İnegöl Mobilya Vadi Firması

İnegöl Mobilya Vadi ‘nin, bu yıl tasarım ürünleri yine revaçta. 2021 yılı dekorasyon fikirleri ile ortaya çıkan model ve ürünler göz kamaştırdı. Özellikle renk tonları ve ürün yelpazesi ile inegöl mobilya modelleri önümüzdeki yıllarda da çok konuşulacak gibi gözüküyor. Bursa reklamlarda geri planda mobilya konusunda en iyi ancak reklamı yok diye kararsız kalabilirsiniz, ancak şöyle düşünün reklama ayıracakları bütçeyi ürünlerin kalitesi ve müşteri memnuniyeti için ayırdıkları bir gerçek. Bu nedenle her reklamı gördüğünüz marka iyi olacak diye bir kaide yoktur….

Unutmayın ferrarinin de reklamı yoktur. İyi olan her şey geri planda kalmayı tercih eder fısıltı gazetesi diye tabir ettiğimiz müşteri portföyü bir üründen memnun kaldı ise kısacası herkese söylemekten çekinmeyecektir. Nitekim memnun kalmadıklarını da dile getirdikleri için en iyi referans kullanıcıdır.

İnegöl Mobilyası

İnegöl Mobilya Koltuk Takımları Ürünleri; Belinay Country Koltuk Takımı 3+3+1

13.500,00TL

ÜRÜN KODU: DS-0652

Açıklama

Belinay koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 28 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor.

Takım İçeriği Ürün 2 Ad Üçlü 1 Ad Tekli modülden oluşmaktadır. Ayrıca İskelet Özel Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Aynı zamanda Ayaklar da gürgen ağacından üretilmiştir.

Kumaş Özel. İthal, silinebilir kumaş kullanılmıştır. Sünger Özel. 28 Dns Standart özellikte sünger kullanılmıştır. Yatak & Sandık Tekyat özelliği bulunmaktadır. Yatak özelliğinin olması nedeniyle de gelen misafirler için yatak olarak kullanılabilmektedir. Bundan dolayı avantajlı bir üründür. Aynı zamanda renkleri halı, perde ve diğer aksesuarlarınıza uyum sağlayacak renklerle dolu.

İnegöl Mobilya Vadi

Bursa İnegöl Mobilya firması olan inegöl mobilya vadi 2017 yılının ilk çeyreğinde bu sektöre girmiştir. Sektörde olduğu tarihten beri oldukça başarılı ve aktif olarak imalattan halka satışlarını devam ettirmeyi başarmıştır. Aynı zamanda yıllara özgü moda ve trende uygun ürünleri tüketicisiyle buluşturmaya devam etmektedir. Özellikle Almanya’da yeni açtığı şubesi ile gurbetçi vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor. Modern, Klasik, Chester, Art deco ürünlerin yanı sıra hatta İskandinav Avangarde serileri de bu online e-ticaret sitesinde bulmanız mümkün.

İLETİŞİM
İnegöl Bursa Karayolu Üzeri 4. Km. İnegöl Mobilya Vadisi Giriş Kat
Telefon: +90 224 711 69 64
Telefon: +90 544 238 69 64
E-Posta: info@inegolmobilyavadi.com