Asansörde Kaliteli Firma

Asansörde Kaliteli Firma
Asansörde Kaliteli Firma

Asansörde Kaliteli Firma arıyorsanız Albaylift ile iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir. Son Teknoloji Asansörler ile Albaylift kurulduğu günden bu zamana kadar edindiği bilgiler sayesinde siz değerli müşterileri için kaliteli bir hizmet sunar. Ayrıca yüzde yüz müşteri memnuniyetine önem vermekle birlikte bu aşamada büyük titizlikle ve gayretle çalışmaktadır. Albaylift asansör aynı zamanda yük asansörü, araç asansörü ve insan asansörlerini kaliteli malzemeler kullanılarak imalatı yapılmaktadır ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde katlar arsında taşınması sağlanmaktadır.

Bu sebeple Albaylift araç asansörü, engelli asansörü hizmeti almak için Albaylift web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İlgili web sitesi üzerinden iletişim numaralarını ile şirket yetkilileri ile de irtibata geçebilirsiniz.

Albaylift Asansör Firması

Gün geçtikçe insan sayısının artmasıyla birlikte araç sayısı da önemli ölçüde artmaktadır. Araç sayısının artmasıyla birlikte otopark için yeterli alan bulunamadığında otopark için özel binalar tasarlandı ve inşa edildi. Albaylift Araç asansörü kullanıcılara kaliteli, güvenli ve yüksek kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Araçların özel olarak inşa edilen otopark binalarının üst katlarına park edilebilmesi için araç asansörleri kullanılmaktadır. Araç asansörlerine trafik sinyalizasyon sistemleri monte edilmiştir. Bu sistemler sayesinde araç asansörlerinin içerisinde bulunan butonlar kişinin aracından inmeden istediği kata gitmesini sağlamaktadır. Araç asansörleri böylelikle kullanıcılara da büyük oranda kullanım kolaylığı sağlamış oldu. https://albaylift.com/

Asansörde Kaliteli Firma

Platform kaldırma kapasitesi ile birçok parça yağ içerisinde çalıştığı için yıpranma olasılığı oldukça azdır. Makine içerisinde kullanılan yağlar uzun ömürlüdür. Halatın kullanıldığı durumlarda halatın görevi; sürtünme yardımı ile birlikte yükü kaldırmak olmadığı için kasnak ve halatlarda aşınma söz konusu değildir.

Hidrolik yük asansörü motor sadece yukarı çıkış için çalışmakta iken aşağı inişte motor çalışmamaktadır. Özellikle çalışma konusunda çok sessizdir. Hatta çalışma ortamlarında motor sesi duyulmamaktadır. Elektrik kesintisinde ilave sisteme gerek duyulmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemleri mevcuttur. Deprem ve yangın olaylarına karşı da emniyetlidir. Hidrolik yük asansörlerinin makine dairesi alt katta bulunduğu için yangın durumlarında ulaşım oldukça kolaydır.

Hatta hidrolik yük asansörü deprem anında özellikle büyük hasar ve yaralanma olasılığını %90 oranında azalabilmektedir.

O halde hemen Albaylift Asansör iletişime geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

Yelken Plaza B Blok Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Kat:2 No:289/21 Pendik/ İSTANBUL