Böcek Sinema Filminin Konusu ve Kısa Özeti

Böcek Sinema Filminin Konusu Nedir
Böcek Sinema Filminin Konusu Nedir

Evliliği Acı bir şekilde son bulan Agnes White bir cafede Garsonluk Yapmaktadır. Eski eşi ile son dönemde yaşadığı tüm sıkıntıların izlerini en ince ayrıntısına kadar iliklerinde hisseden ve geçirdiği psikolojik bunalımı bir türlü atlatamayan genç kadın hep tacize uğrayacakmış gibi tetiktedir.

Evliliğinden kalan bir etki olarak gördüğü bu tutumları artık hayatın yön vermeye çalışmaktadır. Sürekli taciz korkusuyla yaşamaktadır, Bu süre zarfında Peter ile tanışır ve ondan çok etkilenir ancak Peter de normal bir insan sayılmaz görülenin aksine farklı karakter ve kişilikleri vardır. Her yerde böcekler gördüğünü iddaa eder olaylar ardı ardına sıralanır.

Agnes in hayatı içinden çıkılmaz bir hal alır bir yanda kurtulmak istediği eski evliliğinden kalma izler bir yanda hiç normal olmayan bir Aşk Sürükleyici olan bu filmi izlemenizi tavsiye ederim Psikolojik gerilim seviyorsanız kesinlikle izleyin derim.

Anlatıldığı gibi canavar böcekler vs hiç biri yok bu filme bu da filmi ticari açıdan tanıtma mantığı idi filmi izleyince daha net anlayacaksınız fragmana takılmayın içeride bambaşka olaylar dönüyor.