Bursa Ekonomisine Katkı

Bursa İş Dünyasından ‘İstihdam Seferberliği’ Deklarasyonu

Bursa İş Dünyasından ‘İstihdam Seferberliği’ Deklarasyonu
Türkiye’nin üretim ve ihracat üssü Bursa’da iş dünyası temsilcileri 2019 yılı için belirlenen 120 bin yeni istihdam hedefi kapsamında çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ve üretmeye devam ettiği katma değer ve ihracatla Türkiye’nin kalkınma hedeflerine güç katan Bursa’daki Organize Sanayi Bölgeleri son dönemde istihdam seferberliğine destek veren ortak bir deklarasyon yayınladı.

İnegöl Mobilya Ağaç İşleri İhtisas OSB, Bursa İhtisas Deri OSB ve Mustafakemalpaşa Mermerciler OSB’nin katıldığı İstihdam Seferberliği Ortak Deklarasyonu şu şekilde:

Tarihinin en zor dönemlerinden hep milli birlik iradesi ile güçlenerek çıkmayı başarmakta olan ülkemiz, bugün de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, kamu – özel sektör işbirliğinde çetin bir ekonomik mücadele içinde olduğunu belirtmek isteriz diye ekliyorlar.

Devletimiz proaktif politikalarla ekonominin tüm dinamiklerini tarihi desteklerle harekete geçirirken, iş dünyamız da yeni bir ivme yakalamıştır.

Türkiye ekonomisinin lokomotifi Bursa iş dünyası olarak bizler de kentimizin ve ülkemizin refah seviyesini yükseltmek ve daha iyi bir geleceğe taşımak amacıyla yeni istihdam kapıları açıyoruz. inegöl mobilya vadi sayesinde adımızı tüm Dünya Ülkelerine duyurarak 2017 yılında 80 bin kişilik istihdam hedefiyle çıktığımız yolda 83 bin kişiye ilave iş imkanı sağladık.

Bursa’nın ekonomisine mobilya ve turizmin katkısı kaçınılmaz…