Dr Oto Ekspertiz Hizmetleri

Neden Dr Oto Ekspertiz

Dr oto ekspertiz hizmetleri; İstanbul’un hemen her bölgesinde araç ekspertiz hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek adına son teknolojileri kullanmakta ve personellerine her daim eğitimler vermektedir. Her biri alanında uzman personelleri ile de kaliteli hizmetler vermeye devam etmektedir.

Dr oto ekspertiz ümraniye ile 2. el araç satın almak isteyen kişiler aracın değişen parçasını, boyasını, kaportasını, motor testini, beyin testini ve fren testini hızlı bir şekilde yaptırabilmektedir. Tüm incelemelerin yapılması sonucunda yazılı bir rapor oluşturulmaktadır. Bu rapor uzman personeller tarafından sözlü bir şekilde de aktarılmaktadır. Kişi aracı alıp almama konusunda daha güvenli ve bilinçli bir karar verir.

Dr Oto Ekspertiz Hizmetleri

Kurumsal bir şekilde çalışmalar gerçekleştiren Dr ekspertiz; oto ekspertiz alanında sektörünün tüm ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılamaktadır. 9 yılı aşkın süredir sektörden sektörün içerisinde yer alan Dr oto ekspertiz; profesyonel ve eğitimli ekspertiz uzmanları ile tamamen müşteri odaklı misyonu ile kaliteli ve kusursuz hizmetler vermektedir. Tüm arabaların marka ve modellerini tek çatı altında güvenli bir şekilde ekspertiz yapmaktadır.

Ümraniye oto ekspertiz firması olarak bilinen Dr ekspertiz; İstanbul’un hemen her yerinde bayisi bulunan köklü ve kurumsal bir firmadır. Dr ekspertiz; son teknoloji cihazları ve alanında uzmanlaşmış personelleri ile profesyonel hizmet vermektedir.

Ümraniye oto ekspertiz firması olarak bilinen Dr ekspertiz; kaliteli hizmetleri ve ekonomik paket fiyatları ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başarmış köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu profesyonel hizmetleri sayesinde müşterilerinin güvenini sağlamıştır. Bu sayede Bahçelievler ve İstanbul’un hemen her bölgesinde en çok tercih edilen firma olmayı başarmıştır.

Ekspertiz Firması

Sektörünün lideri olan Dr oto ekspertiz; her daim personellerinin alanında daha da uzmanlaşması ve müşteri ilişkileri kuvvetli kişiler olması için sürekli eğitimler sağlamaktadır. Aynı zamanda son teknoloji cihazları ile kusursuz hizmet vermektedir. Araç incelemelerini yaptıktan sonra yazılı rapor sunmakta ve sunulan bu raporu sözlü olarak da aktarmaktadır. Detaylı bilgi için:

Dr oto ekspertiz Ümraniye; fren testi, beyin testi, motor testi, yanal kayma testi, dyno testi, obd testi, arıza testi, alt kontrol testi, süspansiyon testi, lastik derinlik testi, boya ve kaporta testi ile kapsamlı bir inceleme ile araçla ilgili en ince ayrıntıya kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca size tarafsız, güvenilir ve profesyonel hizmetler vermektedir. Bu sayede sizin karar vermenize fayda sağlamaktadır.