Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Hakkında

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Ankara

Ankara Kızılay Kız Öğrenci Yurdu olarak Ankara ‘da üniversite okumaya gelmiş olan kız öğrencilerimiz için ev konforunda bir barınma hizmeti sağlamaktayız. Ülkü Kız Öğrenci Yurdu sabah kahvaltısı, akşam yemeği servisi, 24 saat ısınma ve 24 saat sıcak su hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda banyosu içerisinde suit odalar mevcuttur. Bu hizmetler oldukça uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Yyrt hizmetlerimizden 12 taksit imkanı ile yararlanabilirsiniz.

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

Aynı zamanda Kpss, Yds, Tusdata, Tusem, Adli Yargı, İdari Yargı, Dişçilik Kurslarına ve de kamp merkezlerine yürüme mesafesinde ve 5 dk uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca Güven Hastanesi, Havaalanı ve otogara oldukça kolay bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Hatta tüm semtlere giden metro ve otobüsler yurdumuzun bulunmuş olduğu sokağın başında yer almaktadır. Aynı zamanda havaalanı ve otogara kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır. Sokak boyunca mağazalar, kurslar, eğitim kurumları ve franchise cafeler bulunmaktadır. Özellikle pandemi süresince Üniversitelere öğrencilerimiz servis ile bırakıp, Ders bitiminde tekrar servisle yurdumuza getirilecektir. Ayrıca pandemi sürecinden dolayı Butik Kız Yurdu olarak Kontenjanlar düşürülerek ve tüm önlemler alınarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

Ülkü Kız Yurdu yetkilileri ile irtibat sağlamak ve daha fazla bilgiye ulaşmak için ilgili web sitelerinde bulunmakta olan iletişim numaralarını kullanabilir veya https://www.ulkukizogrenciyurdu.com/untitled linki tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İletişim Adresi: Meşrutiyet Mahallesi, Karanfil Sokak, No:61 Kızılay Bakanlıklar /Ankara

İletişim Numarası: 0532 165 59

Ülkü Ankara Kız Yurdu Çankaya ilçesinde hizmet vermekte olan kaliteli, güvenilir ve ev ortamındaymış gibi hissettirecek bir yurt hizmeti sağlamakta olan özel bir kurumdur.  Öğrencilerinin yüzde yüz memnuniyet içerisinde barınabilmesi için samimi ve güler yüzlü çalışanları ile hizmetlerini büyük bir titizlik içerisinde yapmaktadır.

Yurdun Ulaşımı

Yurttan hava alanına ve otogara kolay ulaşım sağlanmaktadır. Ankara Üniversitesi Tıp fakültesine,  10dk yürüme mesafesindedir. Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesine ise 15 dk yürüme mesafesindedir. Akşam yemeği ve kahvaltı servis hizmeti yurt tarafından verilmektedir. 7/24 sıcak su ve ısınma hizmeti verilmektedir. Ayrıca wireless, güvenlik ve çamaşırhane hizmetleri de yurt tarafından sunulmaktadır.

Ankara’da yurt arayışınız var ise Ankara Kız Öğrenci Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Yurdumuza 10-15 dakika ürüme mesafesinde ki fakülteler aşağıdadır.

ANKARA’NIN EN NEZİH SEMTİNDE

TÜM OKULLARA KOLAY ULAŞIM

TED ÜNİVERSİTESİ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ CEBECİ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİL TARİH

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

SIHHIYE KAMPÜSLERİNE

GÖLBAŞI KAMPÜSÜ

İNCEK KAMPÜSÜ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ SİYASAL

BİLKENT KAMPÜSÜ

ATILIM  ÜNİVERSİTESİ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

UFUK ÜNİVERSİTESİ

YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK