Düğün Alışverişi Yaparken Nereye Gidilmeli?

düğün alışverişi yaparken nereye gidilmeli
düğün alışverişi yaparken nereye gidilmeli

En stresli dönemlerinizden biri olacak bu zaman içerisinde stresli olup beyninizin su kaynattığını düşünebilirsiniz ama sakin kalıp planlı programlı sağlam adımlar ile yolunuza devam etmenizde fayda var. İnanın sıfırdan ev kurmak hiç kolay değil hem kurmuş biri hemde bir dizayn blogerı olarak rahatlıkla söyleyebilirim.

Öncelikle oturacağınız evin belirlenmesi gerekiyor ev tutulmadan alınacak eşyalar sonradan ciddi problemlere yol açabiliyor ne gibi dediğinizi duyar gibiyim !! Şöyle evdeki kirişler girinti ve çıkıntılar uygulama alanlarının ölçüleri ve boyutları aklınıza gelebilecek tüm ayrıntılar dizayn yaparken oldukça önem arz edecektir.

Daha sonra dikkat edeceğiniz yerler ise zemin ve duvar dekorasyonu için birbirine uyumlu veya zıt renkler ile zevkinize göre oluşum yapabilirsiniz. üsküdar yener  laminat parke  Duvar ve zemini en güzel hali ile tamamladıktan sonra diğer eksikliklere geçebilirsiniz Mobilyalarınız Perde halı ve aksesuarlarınız Beyaz eşyalarınız  Küçük ev aletleriniz diye sıralayabiliriz 🙂 En önemli seçimleriniz bu büyük parçalar aslında o nedenle yıllarca kullanacağınız ürünleri özen ve büyük bir titizlik ile seçebilmelisiniz. Mobilyalar için özellikle tercih etmeniz gereken Kalite ve dış görünüşü sağlamlığı ile dillere destan İnegöl Mobilyası seçebilirsiniz. Bunun için Bursa’ya gitmenize de hiç gerek yok Şahsen kendi tercihlerimde hiç yanılmadım ancak günlerce araştırıp online satın aldım kartelaları önce adresinize gönderiyorlar kumaş ve kırlent seçimlerinizi yapabiliyorsunuz gelen ürün sizi hiç yanıltmıyor içiniz bu hususta rahat olabilir.  Yatak odası Yemek odası Oturma Grupları gibi bir çok seçeneği bir arada sizlere sunuyorlar hatta yıllar sonra doğan oğlumun arabalı yatak ve tüm aksesuarlarını da aynı şekilde satın aldım ve yine yanılmadım bu nedenle bilindik markalar yerine daha güvenilir sağlam her zaman muhatap bulabileceğiniz ve sağlamlığını dünyaya kanıtlamış bir yerden alışveriş yapmanız çok daha mantıklı bir hareket olacaktır.

Türkiyenin her yerine gönderim sağlıyorlar bir arkadaşım güvenmeyip Ankara araba kiralama firmalarından biriyle anlaşıp İnegöl’e kadar gitmiş showromlarınıda ziyaret etmiş umduğundan daha iyi bir ekip ve tasarım ürünler ile karşılaştığını da söyleyip beni tebrik etmişti bazı şeyler biraz iç güdü birazda şans öyle değil mi?

Gelelim evimize Mobilyaları seçtiğimize göre Halı perde ve aksesuarlarda da ölçü ve uygulama oldukça önemli mobilyalarınız ile aynı renkte perde ve halılar ortama kasvet ve sıkıcılık katacaktır. Bu nedenle daha pastel soft hatta nötr renklere bile kaçabilirsiniz tabi duvar renginiz soğuk tonlar ise perdelerde renk cümbüşü yaratabilir bu sefer halılarınızı desensiz düz seçeneklerden kullanabilirsiniz. Aksesuarlar yaşam alanını boğmadığı sürece sade ve şık seçilmeli basık alanlarda kalabalık yer tutacak biblolara ihtiyacınız yok inanın buna.

Beyaz eşyalara gelince bu benim kendi fikrim kaba olmaması ihtiyaca yönelik olması benim için yeterli diye düşünürken Kangal demir Ankara sektöründe bir hayli tanınan esnaf eşim arkadaşları vasıtası ile beyaz eşya ile ciddi fikir sahibi olduk araştırmalardansa birilerinin gerçekten satış sonrası hizmet ve servis noktaları gibi en önemli noktaları bilip sizi yönlendirmesi ve tecrübelerden faydalanmak bu konuda çok faydalı olabiliyor. Servis hizmet gibi konularda oldukça titiz davranmam mesleğimden kaynaklı aslında Bursa ceza hukuku avukatı olarak yıllardır tuttuğunu koparan hırslı tavırlarım ile tanınsam da insan zayıf halka olduğu noktaları da yeni işlere kalkışınca farkına varıyor.

Küçük ev aletleri ise yıllardır annemin emek emek dişinden tırnağından arttırıp kenara attığı çeyizim ile getirdiğimden çok sıkıntı yaşamadım  en önemli kurtarıcım ise her daim plan ve program dahilinde ilerletmemiz oldu diyebilirim.  Örneğin  kuaförüm kullanacağım makyaj malzemeleri cilt bakım ürünleri ve son olarak Balayı programımızı bile aylar öncesinden planlayarak adım adım gideceğimiz yerin tüm tarihi alanları ve tur planlarını ezberledim diyebilirim Kekova tekne turu hayalimde olan ve eylül ayına denk geleceğinden iklim olarak ta bize en uygun tatil beldesi gibi geliyordu ve yanılmadık da Yeni evleneceklere tavsiyeler elbette bitmez en önemlisi bu dönemi en az hasarla stres yaşamadan profesyonel düşünerek atlatmak diyebiliriz. Sayfamızı takip ederek düğünden önce yapılacaklar için takipte kalabilirsiniz . Birbirinden şık mobilya ve ev dizayn dekorasyon önerileri için bu tarz sosyal platformlardan destek alabilir yolunuza ışık tutabilirsiniz . Seçimleriniz ne olursa olsun sizin mutlu olabileceğiniz tarzda olsun ki rahat bir hayat size tüm enerjisini sunsun Mutluluklar….