Forces Araç Asansörleri

Araç Asansörleri Hakkında
Araç Asansörleri Hakkında

Araç Asansörleri, genelde müteahhitlerin yapmış oldukları binalarda otopark sistemlerini daha verimli kullandığı asansör sistemidir.

Araç Asansörleri Hakkında

Bu asansörler sayesinde binaların alt katlarına emniyetli bir şekilde inmesini sağlayan hidrolik sistemlerdir. Aracın içindeki kumanda sayesinde kepenk açılır ve araç bu şekilde içeri girer. Araç asansörünün kol mesafesindeki butona basarak yukarı veya aşağı hareket ettirerek istediği kata gitmektedir. Uzaktan kumanda ile kattaki kepenk sistemini de aktif etmektedir. Böylece kepenk açılmakta ve araç katında park etmiş olur. Fakat kepenk kapanmazsa hareket etmez. Asansörden indiği takdirde kepenk kapanmalıdır.

Forces Makina, 2010 yılında kurulan bir araştırma ve geliştirme firmasıdır. Firma yük asansörü, araç asansörü ve makaslı lift konusunda bir çok firmaya hizmet vermektedir. Müşterinin tamamen isteğine ve talebine göre üretilen yük asansörü, araç asansörü, yük platformlarının fabrikamızda işinin ehli personellerimiz ile  üretimleri gerçekleştirilmektedir.

Sanayinin en kalifiye çalışanlarından oluşan hem alt hem de üst kadromuz,  uzun yıllara dayanan deneyimleri ile farklı pek çok sektöre hizmet vermektedir.

Aynı zamanda Ar-Ge çalışmalarını Marmara Üniversitesi, TÜBİTAK, KOSGEB ve GYTE desteğiyle yürütmektedir.

Makaslı Lift

Makaslı Lift, bulunduğu alandan yukarı doğru yükselmektedir. Bu sayede erişilmesi imkansız yerlere kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Ayrıca makaslı liflerin sağlam olması, iş güvenliği bakımından yüksek verim sağlar.
Aynı zamanda makaslı liftler sayesinde, çok ağır gelen yükleri emniyetli bir şekilde kaldırır. Makaslı lift, yere  ya da çukura monte edilebilmektedir. Kullanım alanları olarak üretim hattı, sanayi ve yükleme alanları olmak üzere pek çok alanda kullanılmaktadır. Forces Makina, kurulduğu günden beri bir çok kurumsal firmaya makaslı lift kurmuştur.
Özellikle inşaat sektörünün farklı alanlarında, depolama işi yapan şirketlerde ve bina iç ve dış zeminlerinde yapılacak temizlik işlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Araç asansörü, yük asansörü, makaslı lift ya da makaslı platform modelleri ve kullanım alanları hakkında daha detaylı bilgi almak için veya makaslı lift veya makaslı platform fiyat teklifi almak için firmamızı irtibat  numaralarımızdan aramanız yeterlidir. Veya https://forcesmakina.com/ web sitemizi ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.