Forces Makina

Forces Makina Firması Hakkında
Forces Makina Firması Hakkında

Forces Makina firması hakkında bilgi edinmek için -irtibata geçiniz. Yaşantımızda asansörlerin yararları pek çoktur. Yaşamın her alanında büyük kolaylıklar sağlayan asansörler.vazgeçilmez teknolojik sistemlerdir. Gün geçtikçe artan nüfusla birlikte insanların hem eşyalarını hem de araçlarını koyacak alanlar azalmaya başlamıştır. Bu sebeple asansörler kurtarıcı olarak ortaya çıkmıştır. Bunlardan biri ise yük asansörüdür. Yük asansörü fiyatları boyut ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir.

Asansörlerin Hayatımızdaki Önemi

Yük asansörleri, araçları ya da malzemeleri güvenli bir şekilde taşımak için tercih edilmektedir. Yük asansörleri malzemeler kadar insan da taşımaktadır. Günümüzde binalar çok katlı olduğu için tüm binalar için asansör zorunluluk haline gelmiştir.

Yük asansörü ihtiyacınız olduğunda min-max yüksekliği, yükün miktarı ve platform ebadı doğru bir şekilde bildirilmelidir. Böylelikle asansörün projesi doğru bir şekilde yapılmış olur. Ayrıca doğru teklif alırsınız.

Asansörlerin temel üzerine ya da temel içerisine montaj yapılabilme imkanı bulunmaktadır. Aynı zamanda her ebat, ton ve boyutta halatlı ya da hidrolik asansörü imalatı mümkündür. Yüklerin bir kattan diğer katlara taşınabilmesi için yük asansörleri oldukça uygundur.
Hatta 500 kg’dan 10.000 kg’a kadar imalatı yapılabilmektedir. Platform üzerine korkuluk ve etrafı çeşitli kapı tipleriyle emniyetli bir şekilde yapılarak çalışması sağlanmaktadır.

Forces Makina Firması

Forces Makina firması, 2010 yılından bugüne kadar bilgi ve tecrübesiyle gelmiştir. Aynı zamanda birden fazla asansör çeşitleriyle kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Yüksek katlı olan otoparklarda araçların alt ve üst katlar arasında kolayca hareket etmesini sağlayan araç asansörleri teknolojik sistemlerdir. Ayrıca en kaliteli ve garantili malzemelerden imalatı yapılmaktadır. Bu sayede araç asansörleri daha uzun ömürlü ve kaliteli olmaktadır.

Firma, sahip olduğu kalite belgeleri ile sektörün liderleri arasında olmayı başarmıştır. Hedeflerinde önceliğini müşteri memnuniyeti olarak belirleyen ve bunu kalite odaklı çalışmaları ile de göstermektedir.

Forces Makina firmasından sizinde asansöre ihtiyacınız varsa teklif alabilirsiniz. Hatta ilgili web sitesine hızlı bir erişim sağlamak için https://forcesmakina.com/ web sitesinin linki üzerine tıklayabilirsiniz. Bu sayede firmanın ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz.. Ya da aşağıdaki irtibat bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com