Hidrolik Yük Asansörü

Hidrolik Yük Asansörü Hakkında
Hidrolik Yük Asansörü Hakkında

Hidrolik yük asansörü; kaldırma kapasitesi ile bir çok parça yağ içinde çalıştığı için aşınma ve yıpranma olasılığı azdır. Makine içerisinde kullanılan yağ uzun ömürlüdür. Halat kullanılacaksa eğer, halatın görevi yerine getirmesi durumunda sürtünme ile birlikte yükü kaldırmak olmadığından ötürü kasnak ve halatlarda aşınma olmamaktadır.

Hidrolik Yük Asansörü

Hidrolik yük asansörü motoru sadece yukarı çıkış için çalışır. Fakat aşağı inişte kesinlikle motor çalışmaz. Ayrıca çalışırken sessiz bir şekilde çalışır. Aynı zamanda çalışma ortamlarında kesinlikle motor sesi duyulmamaktadır. Elektrik kesintisinde ilave sistemine gerek duyulmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemi bulunur. Ayrıca yangın ve deprem olaylarına karşı çok emniyetlidir. Yangın durumunda hidrolik yük asansörleri makine dairesi alt katta olduğu için ulaşımı kolay olmaktadır.

Forces Asansörleri Hakkında

Günümüzde araç sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu nedenle de otopark ihtiyaç taleplerini de artırmaya başlamıştır. Özellikle günümüzde binaların alt katları veya üst katları artık otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır. Araç asansörü 2000 kg — 3000 kg ya da daha üst kapasiteli olacak şekilde imalatı yapılmaktadır. Ayrıca araç asansörleri bodrum katlarını ya da binaların üstünü otopark olarak kullanmaya olanak sağlamaya başlamıştır.

Asansörlerinin kapıları tam ya da  çarpma kapı diye adlandırılan yarı otomatik şekilde de yapılmaktadır. Bazı yerlerde araç asansörü iç kabin kapısı kullanılmamaktadır. Ama araç asansörünün yapılmasında dikkat edilecek husus ise Asansör Yönetmeliği kapsamında kapalı olarak tasarım yapılmışsa kabin kapısı zorunlu olmaktadır.

Forces asansör firması kalitesini sahip olduğu kalite belgeleri ile de bir kez daha kanıtlamayı başarmıştır. Ayrıca kalite odaklı yaklaşım sergileyen firma müşteri memnuniyetini önemseyen çalışmalarını da bu ölçüde özen ve gayretle yapmaktadır. Forces asansörlerinden sizler de yararlanmak isterseniz, firmanın https://forcesmakina.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hatta ilgili web siteye hızlı bir erişim sağlamak için bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Forces Makina ile irtibata geçiniz.

 Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL

    •  Tel: 08502411025
    •  Gsm: 0532 785 44 65
    •  Faks: 0216 394 40 99
    •  E-Mail: info@forcesmakina.com