Küçük Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak-Oda-Dekorasyonuna-Küçük-Dokunuşlar-620x264
Yatak-Oda-Dekorasyonuna-Küçük-Dokunuşlar-620x264

Hepimizin hayalindeki tasarımsal  yatak odalarına sahip olmak imkansız  gibi düşünebilir. Ama değil Tek  Sorun Odanızın büyük Olmamasıyla hiç Sorun değil sizlere  Bahsettiğim  önerilerle küçük odalarınıza dünyaları sığdırabileceksiniz…

1.İnce bir gardırop bulunarak İnce ve düzgün tasarlanmış kullanışlı bir dolap yerden tasarruf etmenizi sağlayacaktır.Kullanacağınız gardırop çok uzun ve hacimli olmamasına rağmen rafları ve çekmeceleri sayesinde kıyafetleriniz için yeteri kadar alan sağlayacak gibi duruyorsa kıyafetlerinizin tamamını buraya dolaba değil de mevsimsel olarak giymediğiniz kıyafetlerinizi küçük gardırobunuzda tutup diğerlerini başka yerlerde saklayabilirsiniz. Mevsim değiştikçe kıyafetlerinizin yerlerini de değiştirebilirsiniz.

2.Hantal komidinler yerine duvara monte edilebilen asansör sistemleri tercih edin bu sayede büyük ve yer kaplayan komidinleri atmanı zamanı gelmiş demek olur. Eski komidininiz yerine duvara monte edilen asansör sistemli komidinlerden alabilir baş ucunuzda  bulunmasını istediğiniz eşyaları koyabilirsiniz.

3. Modern koltuk takımları kullanarak yerden tasarruf edebilir. İstediğinizde açılıp yatak olan bu koltukların altlarındaki sandığa kullanmadığınız eşyalarınızı bir araya toplamakta en büyük yardımcınız olacaktır.

4. Yatak odanızda Hem dekoratif hem de kullanışlı askılara yer vererek aksesuar etkisi yaratabilirsiniz. İstediğiniz farklı  boyut ve desende seçtiğiniz askılarınızı kıyafetlerinizi hatta kolyelerinizi asmak için de kullanabilirsiniz.

5. Bazalı yatakları tercih ederek çok sık kullanmadığınız eşyaları saklamak için ideal bir yer daha bulabilirsiniz.

6. Raflı yatak başlıklarından kullanmak yerine raflı yatak başlıklarından alın. Hem yerden tasarruf edeceksiniz hem de kitaplarınız için yeni bir alan yaratacaksınız.

7. Eski usul ayaklı lambalara rafa kaldırmanın zamanı geldi diye düşünüyorum ve başucumda lambam  olmadan uyumam diyorsanız da duvara asabileceğiniz lambalar hem yerden tasarruf etmenizi sağlayacak hem de odanıza şık bir hava verecek. Ayrıca duvar dekorunu da unutmayın! Özellikle son zamanlarda soyut kanvas tablolar çok tercih edilir oldu. Sizde yatak odanızda farklı bir atmosfer yaratmak istiyorsanız bu tabloları tercih edebilirsiniz.

Eğer tarzınıza ve zevkinize göre modern mobilya arayışı içinde iseniz yatak odaları modelleri için inegöl mobilya vadi sitesini ziyaret edebilirsiniz.