Özel Günlerde Takı Tercihi

Özel Günlerde Takı Tercihi
Özel Günlerde Takı Tercihi

Takılar kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Özellikle özel günlerde en çok kullanılan aksesuarlar özel günlerde de hediye olarak en çok alternatif hediyeler arasındadır. Doğum günü, evlilik yıl dönümü, düğün, nişan, sevgililer günü ve anneler gününde unutulmaz bir hediye vermek isteyenlerin ilk tercihi güzel bir takıdır.

Anne sanırım insan hayatı boyunca karşılıksız, koşulsuz, çok çok sevilen ve en güzel duyguları yaşamayı hak eden en mükemmel kişidir. Bu sebeple de her yıl mayıs ayının 2. pazar günü “Anneler Günü” olarak kutlanmaktadır. Çocuklar ve eşler evin en güzel annesi, neşesi, prensesi için herkes hediye alma, anneler gününü kutlama çabasına girmektedir. Kimisi maddi hediyelere ağırlık verirken kimisi de manevi hazırlıklar yapar bu özel gün için.

Küçük çocuklar genellikle annelerini mutlu edebilmek için marifetli elleri ile pastalar, kurabiyeler, kekler hazırlamaktadır. Genelde eşler anneler gününü kutlamak için özel hediyeler almaktadır. Bu hediyeler arasında en çok dikkat çeken ve beğenilen Canan Yolaç Stamboul Mitolojik Şahmeran Yüzük‘tür. Özellikle bu özel tasarım takılar çok ilgi görmektedir.

Bizim kültürümüzle Şahmeran modeller harmanlanarak çok daha özel hale gelmiştir. Kadınların günlük hayatlarında üzerlerinde ay yıldız, yusufçuk, kar tanesi, sonsuzluk gibi figürlerle desteklenen Şahmeran bileklerini tercih ederken özel günlerde özel taşlarla kaplı tasarım Şahmeran modellerini tercih etmektedirler.

Cananyolacstamboul özel tasarım takıları koleksiyonunda bileklikler, yüzükler, kolyeler, küpeler, broşlar, rozetler, tasmalar, kol düğmelerinin yanı sıra çok fazla ilgi gören gizem koleksiyonu da vardır.

Canan Yolaç’ın kendi markası olan cananyolacstamboul ile ikonik tasarım küpeler, mitolojik tasarım küpeler, mistik tasarım küpeleri web sitesinde bulabilirsiniz. Bunlardan bazıları ise, Harmony of Contrast Turqouise Print Kaplan Küpe, Jr. Secret Of The Universe Dark Blue İkonik Küpe, Power Of Spirit White Crystal Elegan Kartal Küpe, Power Of Love Ruby& Orange Mitolojik Şahmeran Bileklik, Power Of Spirit Ruby Crystal Elegan Kartal Bileklik, Aşk-ı Siyam White&Black Crystal Büyük Siyam Kedisi Küpe, Inner Child Olivegreen Fantastik Zürafa Kolye/Broş, Jr. Secret Of The Universe Aqua İkonik Ejder Rozettir. Diğer ürünlerini görmek için siteyi ziyaret edebilirsiniz.