Pirelerden Nasıl Kurtulunur?

Pirelerden Nasıl Kurtulunur
Pirelerden Nasıl Kurtulunur

Pire gibi çok zor ölen bir haşereyi bir anda bıçak gibi kesip atmak zordur. Yönlü bir mücadele planı gerektirmektedir. Yalnızca evinizde beslediğiniz evcil hayvanın pireleriyle mücadele etmek evinizi pirelerden kurtarmak için yeterli olmaz. Pireyle mücadelede en etkin yol kimyasal ve fiziksel yöntemlerdir.  Bu yöntemler yalnızca evcil hayvanınız üzerinde değil evin her bölgesine uygulanmalıdır. Evcil hayvanınızı  düzenli kontrol etmek eve pire sıçramasını önleyecektir. Evcil hayvanınızı kaşınarak rahatsız edecek tek haşere pire değildir. Düzenli bir şekilde veteriner kontrolü olursa bu sıkıntıyla karşılaşmanız azalacaktır.

İlaçlama firması evinize gelmeden önce evinizi pireden kurtarmak için, evinizi tamamen temizlemeniz gerektiğini söyleyecektir. Her yeri güzelce süpürmenizi ve paspas yapmanızı isteyecektir. Tüm çöplerin evden atmanızı isteyecektir. İlaçlama şirketi, bunları yaptıktan sonra, evinizin her köşesini ilaçlama yapacaktır. Yoğun kıvamlı ilaç kullanılması daha iyidir. Çünkü pireler zor ölen bir haşeredir.

Adalar böcek ilaçlama firmaları İstanbul’da ikamet ediyorsanız İstanbul ve çevresine hizmet vermektedirler. Sct İlaçlama firması bunlardan biridir. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarından irtibata geçiniz.

  • İstiklal Mah. Şadırvan sokak No:43
    Ümraniye /İSTANBUL
  • Telefon: 0 216 329 09 05
  • Mobil: 0554 541 56 44
  • Email: info@sctilaclama.com
  • Pzrts – Cmrts : 09:00 / 18:00